top of page

Річний звіт директора школи

ПРОТОКОЛ

звітування директора

НВК « Бережницький ЗНЗ І-ІІст.-ДНЗ»

перед  педагогічним  колективом і батьківською громадськістю


Від 24 червня 2022 року             

 Присутні:15 членів педагогічного колективу

                 25 представників батьківської   громадськості


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


1.Вибори голови та секретаря конференції.

2. Обрання лічильної комісії та форми голосування

3.Звітування директора школи Медведя О.А. про свою діяльність протягом 2021-2022 навчального року перед педагогічним колективом та батьківською громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі та організований початок навчального 2022-2023 навчального року.

4.Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості.

5. Оцінювання діяльності керівника школи шляхом відкритого голосування членами педагогічного колективу, батьківської громадськості та результатами звіту керівника.

Пропозиція: 

головою зборів обрати – Шеплякову В.К.,

 секретарем – вчителя початкових класів – Глушко В.В.

Результати голосування: одностайно

Слухали:

Шеплякову В.К., голову зборів, яка повідомила присутнім про необхідність обрання лічильної ккомісії.

Було запропоновано обрати лічильну комісію у складі 2 осіб:

Бойків М.В.. – представник педагогічного колективу;

Гладій  Н.В. – представник батьківської громадськості;

Голосували:

«ЗА» – 40 осіб; «ПРОТИ» – 0 осіб; «УТРИМАЛИСЬ» – 0 осіб.

Ухвалили:

Згідно результатів голосування обрати лічильну комісію у складі 2 осіб:

1.Слухали звіт директора школи  Медведя Омеляна Андрійовича – директора школи, в якому він проаналізував свою діяльність в 2021-2022 навчальному році в контексті роботи школи.

    Омелян Андрійович повідомив присутнім про те , шо управління школою здійснюється відповідно до річного плану роботи школи, перспективного плану та інших нормативних документів. В навчальному закладі наявні всі нормативно-правові документи, що регламентують його діяльність. У школі адміністрація використовує багато різних видів контролю за станом освітнього процесу, і , в першу чергу, таких як вивчення стану викладання предметів, ведення шкільної документації, виконання навчальних програм тощо. За результатами внутрішкільного контролю адміністрація завжди приймає управлінські рішення щодо конкретних учителів, учнів. Більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу школи. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти вирішення проблеми. Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. З лютого  по червень поточного навчального року заклад, як і усі інші, працював в режимі карантину, організовано та проведено навчання з використанням елементів дистанційного навчання. Завершення навчального року та проведення підсумкового оцінювання здійснено відповідно до рекомендацій МОН. Наприкінці навчального року адміністрацією школи були проведені співбесіди з кожним вчителем про результати роботи у навчальному році та планування на наступний навчальний рік. Недоліками в організації роботи є відсутність в методичному кабінеті школи технічних засобів навчання. невелика кількість вчителів займається науководослідницькою роботою. Проведено анкетування за наслідками організації навчальної діяльності з елементами дистанційного навчання. Вчителі поділилися проблемами, з якими стикнулися під час дистанційного навчання. Виходячи з аналізу роботи школи за рік, перспективного плану роботи ми поставили перед собою такі основні завдання:

  1. Реалізація системи внутрішньошкільного контролю на основі управлінських рішень; 2.

  2.  Вдосконалення методики викладання предметів через якісну організацію роботи ШМО, педагогічних рад;

  3.  3. Цілеспрямована спільна робота педагогічного колективу і кожного вчителя над підвищенням рівня навчальних досягнень учнів з усіх навчальних предметів;

  4.  4. Впровадження інформаційних та комунікаційних технологій, комп’ютеризації та інформатизації НВП;

  5. 5. Проведення шкільних олімпіад та більш ретельна індивідуальна підготовка учнів до участі в олімпіадах, конкурсах різного рівня, робота зі здібними дітьми;

  6. 6. Активізація роботи з питань виховання громадської свідомості учнів, шкільного врядування, формування патріотизму, громадянських та конституційних обов’язків, поваги до Державних символів України, національної ідеї;

  7. 7. Впровадження Концепції Нова українська школа, робота педагогічного колективу за новими оновленими програмами.

  8. 8. Організація роботи щодо виконання рекомендацій районних конференцій, атестаційної комісії;

  9. 9. Робота з профілактики дитячої злочинності та правопорушень;

  10.  10. Створення безпечних умов з охорони праці для учнів і працівників школи.

  11. 11. Організація роботи щодо підготовки навчальної діяльності в очному та дистанційному режимі.

Загалом  було проінформовано про:

  • Організацію освітнього процесу в опорному закладі.

  • Забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами.

  • Методичну роботу.

  • Організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.

  • Рівень навчальних досягнень учнів школи (якість знань).

  • Роботу з обдарованими дітьми.

  • Соціальний захист дітей.

  • Охорону праці у школі.

  • Наявність матеріально-технічної бази.

  • Матеріальну інфраструктуру.

  •  Організацію харчування учнів у навчальному закладі:  загальні відомості про їдальню; наявність і робочий стан технологічного та холодильного обладнання; кадрове забезпечення харчоблоку (кількісний та якісний склад); кількість разів харчування;  забезпечення харчуванням учнів пільгових категорій.

  • Завдання на наступний 2022-2023 навчальний рік

  •  Роботу навчального закладу в 2022-2023 навчальному році.

Виступили :

    Мацишин Л.А., заступник директора з НВР,яка відзначила, що директор школи користується повагою серед працівників школи, учнів, батьків. Колектив школи під його керівництвом працює стабільно, злагоджено, виконуючи основні завдання школи. Він створює всі умови для підвищення якості освітніх послуг, які надає школа сьогодні. Запропонувала визнати роботу Медведя Омеляна Андрійовича   задовільною.

   Базанова О.В., заступник голови профспілкового комітету школи, відзначила, що Омелян Андрійович –наполегливо та планомірно працює з педколективом щодо вирішення навчально-виховних завдань, вмілий керівник, гарний господар. Постійно займається благоустроєм школи, вимогливий до себе і підлеглих і в той же час готовий прийти на допомогу кожному вчителеві, учневі і батькам. Завжди вислухає, дасть пораду, як краще поводитися в тій чи іншій ситуації, узгоджує свої рішення з профспілковим комітетом школи. Визнала роботу директора школи  задовільною.

     Гладій Н.В., представник батьківської громадськості, відзначила  роботу директора школи на своїй посаді. Вона наголосила на тому, що керівник постійно ставить цілі щодо розвитку школи і досягає їх, наскільки це можливо в нинішніх умовах. Прослухавши звіт, запропонувала вважати  роботу директора задовільною і побажати успіхів в подальшому процвітанні нашої школи.


3.Слухали: голову зборів Шеплякову В.К., яка підвела підсумки звітування і запропонувала взяти участь у відкритому голосуванні.

Виступила: Бойків М.В.,голова лічильної комісії, яка повідомила присутніх про результати голосування.

Результати відкритого голосування:

У голосуванні взяли участь – 40осіб

«задовільно» -  40 голосів

«незадовільно» - 0 голосів


УХВАЛИЛИ:

  1. Визнати роботу директора школи Медведя О.А., задовільною.

  2. Довести рішення загальних зборів до відома Управління  освіти Стрийської  міської ради.


     Голова зборів:                             Шеплякова В.К.

              Секретар:                                      Глушко В.В.              

bottom of page